COACHING czy INDYWIDUALNE SZKOLENIE?

European Training & Consulting Center zaprasza do udziału w indywidualnych spotkaniach rozwojowych w formie coachingu i/ lub szkoleń. Organizujemy również dofinansowane szkolenia grupowe dla pracowników sektora firm Małych (powyżej 10 osób zatrudnionych), Średnich (powyżej 50 osób zatrudnionych) oraz Dużych (powyżej 250 osób zatrudnionych) – szczegóły na: www.szkolenia-dofinansowane.pl

 • Coaching czy szkolenie indywidualne? To zależy od wiedzy i umiejętności, jakie dana osoba chce zdobyć i jaką ma na dzień dzisiejszy. Jeśli uczestnik nie ma wiedzy np. technicznej w danym zakresie, należy przedstawić mu ją w formie szkolenia. Coaching jest formą rozwoju gdzie wykorzystuje się potencjał, jaki każdy z nas ma w sobie aby rozwiązać własny problem. Motto coachingu to: „Problem jest w nas, ale rozwiązanie również”. Najlepszą zatem formą rozwoju poprzez coaching są wszelkie tematy/ problemy postaw czy własnych zachowań. Trenerzy podczas spotkań łączą obydwie formy rozwoju, ponieważ są sytuacje oraz przypadki gdzie formy te muszą występować łącznie.
 • Metodyka szkoleń/ coachingu. Szkolenia mimo, że indywidualne (1:1) mają charakter warsztatowy. Uczestnik bierze udział w zadaniach, rozwiązuje ćwiczenia, testy, odgrywa pewne role. Zajęcia praktyczne to 80% czasu szkolenia. Coaching, to forma znajdywania rozwiązań, poprzez odpowiedzi na zadawane przez coacha pytania.
 • Terminarz/ Koszty. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię o najbliższym możliwym terminie odbycia szkolenia/ coachingu o wybranej tematyce. Koszt każdego spotkania wynosi po dofinansowaniu 1500 pln netto + 23%VAT/ 1 dzień.
 • Czas trwania szkolenia/ coachingu. Każde szkolenie/ coaching trwa jeden (intensywny) dzień, w godz. 10.00 – 16.00, które w zależności od potrzeb może być kontynuowane. Czas między godziną 10.00 a 16.00 trener/ coach może poświęcić jednej osobie lub trzem po 2 godziny zegarowe. Od wspólnych ustaleń i obserwacji zależą dalsze indywidualne spotkania rozwojowe.
 • Miejsce szkolenia/ coachingu. Wszystkie szkolenia/ coachingi realizowane są w siedzibie klienta lub w dowolnym, wspólnie ustalonym z uczestnikiem miejscu.

undefinedTEMATYKA SZKOLEŃ i COACHING’ÓW


Proponujemy indywidualne szkolenia i coachingi z następujących obszarów:

 • SZKOLENIA I COACHING FINANSOWY: Podatek PIT, CIT, VAT, Bilans, Rachunkowość zarządcza, Analiza finansowa, Zarządzanie finansami, Finanse dla niefinansistów.
 • SZKOLENIA I COACHING SPRZEDAŻY i OBSŁUGI KLIENTA: Techniki Sprzedaży, Profesjonalna Obsługa Klienta, Negocjacje Sprzedażowe, Techniki rozmów z trudnym klientem, Telemarketing.
 • SZKOLENIA I COACHING ZARZĄDZANIA: Zarządzanie projektami wg. PMI, Zarządzanie czasem, Zarządzanie strategiczne wg. Balanced Scorecard, Zarządzanie i Kierowanie Zespołem, Zarządzanie celami – oceną pracowniczą.
 • SZKOLENIA I COACHING ROZWOJU OSOBISTEGO: Komunikacja interpersonalna, Wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe, Asertywność i stres, NLP, Rozwiązywanie konfliktów – mediacje.
 • SZKOLENIA I COACHING HR, KADR i PŁAC: Zarządzanie szkoleniami, Rekrutacja, Wartościowanie stanowisk, Oceny okresowe, Prawo pracy, Kadry i płace w praktyce.
 • SZKOLENIA I COACHING OBSŁUGI KOMPUTERA MS OFFICE/ IT: PP, Excel, Word.
 • SZKOLENIA I COACHING PROCESÓW PRODUKCYJNYCH: Zarządzanie produkcją, Kaizen, 5S, Lean Manufacturing/ Management, TPM, Mistrz Menedżerem Produkcji.
 • SZKOLENIA I COACHING PROCESÓW LOGISTYCZNYCH: Zarządzanie logistyką, Zarządzanie transportem, Negocjacje zakupowe, Racjonalizacja procesów magazynowych.

undefinedTRENERZY – REFERENCJE

undefined

Katarzyna Porembska

Pedagog, psycholog, trener praktyk z 18 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Coach w zakresie umiejętności „miękkich”: asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych, kierowania zespołem.  Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach.

undefined

Tomasz Kaczmarczyk

Trener, coach, konsultant projektów HR:polityki wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, prawa pracy

Wieloletni coach, konsultant, trener w zakresie polityki kadrowej, wynagrodzeń, prawa pracy, HR. Członek Zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

undefined

Magdalena Guillet

Trener w obszarze budowania i wdrażania strategii HR

Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe nabyte we Francji i Polsce w międzynarodowych korporacjach. Ekspert z dziedziny HR i zarządzania.

undefined

Tomasz Szelągowski

Trener, coach w zakresie komunikacji, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych

Mentor. 15 lat doświadczenia na rynku szkoleń i doradztwa. Trener Dale Carnegie oraz Ziglar Institute.

undefined

Mirosław Smużniak

Trener procesów logistycznych, polityki zakupów

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Obecnie doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

undefined

Maciej_Grzeszyk                                                                                                                    Trener z 20 letnim doświadczeniem i stażem trenerskim. Autor wielu publikacji i artykułów nt sprzedaży, negocjacji, kierowania zespołami oraz zarządzania strategicznego. Współpracował z najlepszymi firmami szkoleniowymi na świecie m. innymi Ziglar Training International, Dale Carnegie Training. Rocznie szkoli ponad 500 osób.

undefined

Maciej Rodziewicz

Trener Lean Management i zarządzania procesami produkcyjnymi. EMEA Lean & PEx Champion.Specjalizuje się w optymalizacji procesów poprzez Value Stream Mapping (VSM), czyli Mapowaniu Strumieni Wartości, które jest narzędziem pozwalającym na wizualizację przebiegu procesu wytwarzania i przepływu informacji dla wybranej rodziny produktów

 

Tomasz Tomczak

Trener, ekspert szkoleń komputerowych i informatycznych, doradca w zakresie danych osobowych, ABI, Współpracował z wieloma organizacjami jako realizator szkoleń komputerowych oraz informatycznych. Zarządzał wieloma projektami unijnymi w zakresie rozwoju systemów komputerowych, infrastruktury, oraz wsparcia kadry zarządzającej w zrozumieniu zaawansowanych technik korzystania z programów komputerowych.

undefined

Barbara Jarzyna

Trener, konsultant w zakresie finansów, księgowości, kadr i płac.

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach finansowych oraz całej problematyce kadr i płac. Trener i konsultant z 20 letnim doświadczeniem.

KROKI REJESTRACJI


Wybierz interesujące Cię szkolenie/ coaching.

Wyślij do nas maila na adres office@training.com.pl z krótką informacją o zainteresowaniu odbycia indywidualnego spotkania. Możesz również zadzwonić na infolinię 607 73 00 00.

W przeciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo aby ustalić oczekiwania rozwojowe, miejsce i termin spotkania.

Firmy

Instytucje